ZR923 czerwca 2023 r. uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny. Zakończenie roku to czas podsumowania rocznej pracy, nagrody, dyplomy, podziękowania . Uroczystość rozpoczęliśmy od Mszy Św. w kościele w Krynicach , na kolejną część przeszliśmy na salę gimnastyczną do szkoły. Część oficjalną rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu państwowego i złożenia przez absolwentów kwiatów przy pamiątkowej tablicy. Następnie Pani Dyrektor Jolanta Maciąg przywitała zebranych. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszym kolegom, ślubowanie i pożegnanie absolwentów , wręczenie świadectw z wyróżnieniem i nagród książkowych oraz rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu ,,Skoczek".
Skoczkiem została i otrzymała nagrodę główną- rower Magdalena Jasińska, uczennica klasy siódmej. Nagrodę ufundowali i wręczali rodzice z Rady Rodziców, Pani Joanna Skrzyńska i Pani Katarzyna Jasina. Skoczkami w kategorii klasowej zostali absolwenci, klasa 8. Nagrody ufundował i wręczył Wójt Gminy Krynice Pan Jacek Wiśniewski. Nagrodzonym i zwycięzcom serdecznie Gratulujemy sukcesu !
Dyrektor i uczniowie złożyli podziękowania nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom za wspólnie spędzone chwile, za trud włożony w edukację oraz wychowanie, ogromną cierpliwość i za wszystkie te cechy, które składają się na niełatwą miłość do szkoły.
Pani Dyrektor życzyła wszystkim zasłużonego odpoczynku, bezpiecznych i wyjątkowych wakacji.
"Bo wakacji nadszedł czas" i ,,Niech żyją wakacje , Hura „- z takimi słowami piosenek w wykonaniu trzecioklasistów i przedszkolaków rozpoczęliśmy nasze upragnione wakacje