Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl

VI Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny - wyniki

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Krynicach –  w Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich została przeprowadzona VI edycja Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego ,,To Twoja  i moja historia…’’. Hasło tegorocznego konkursu brzmiało: Szkoła łączy pokolenia – szkolne wspomnienia naszych pradziadków, dziadków i rodziców.

Konkurs był adresowany do uczniów powiatu tomaszowskiego z klas IV-VIII szkół podstawowych.

Na VI Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny wpłynęły prace uczniów ze szkół podstawowych z Łosińca, Pasiek, Suśca, Tomaszowa Lubelskiego i z Krynic.

Prace literackie, utwory poetyckie, prace plastyczne i fotograficzne oraz plakaty interaktywne uczniów dotyczyły nieznanych kart z historii szkoły, do której uczęszczali pradziadkowie, dziadkowie czy też rodzice. Autorzy prac zaprezentowali niezwykłe historie różnych szkół jako pomostu łączącego pokolenia.

 

WYNIKI KONKURSU

VI Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny - zapowiedź

bch 21Szkoła Podstawowa w Krynicach zaprasza uczniów oraz ich nauczycieli do VI edycji Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego „To Twoja i moja historia…”

Konkurs odbędzie się pod Honorowym Patronatem Posła na Sejm RP Tomasza Zielińskiego i Wójta Gminy Krynice Jacka Wiśniewskiego.

Myśl przewodnia VI edycji konkursu : ,,Szkoła łączy pokolenia – szkolne wspomnienia naszych pradziadków, dziadków i rodziców”.

Konkurs jest adresowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z powiatu tomaszowskiego.

Uczniowie zainteresowani konkursem przygotowują pracę literacką, utwór poetycki, pracę plastyczną pracę fotograficzną lub plakat interaktywny. Prace powinny odkrywać nieznane i niezwykłe karty z historii szkoły, do której uczęszczali pradziadkowie, dziadkowie czy też rodzice.

Prace konkursowe należy przesłać do 17 grudnia 2021 r. na adres:
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Krynicach
Krynice 9
22-610 Krynice

Kontakt telefoniczny z organizatorem: 84-663-02-15

regulamin konkursu

klauzule informacyjne

Harmonogram konsultacji z nauczycielami

 

harmonogram konsultacji 21

Ubezpieczenie NNW uczniów

ubezp21Zgodnie z wytycznymi i interpretacjami prawnymi Misterstwa Edukacji i Nauki żaden z organów szkoły (ani Dyrektor, ani Rada Rodziców) nie jest uprawniony do podpisywania polis ubezpieczeniowych NNW.

W związku z powyższym to rodzic decyduje o ubezpieczeniu dziecka i wybiera ubezpieczyciela (bez pośrednictwa szkoły).

Szczepienia uczniów w wieku 12-15 lat

 Rekomendacje dla rodziców - zapraszamy do zapoznania się z informacją.

 

szczepienia rekomendacje plakat

więcej informacji o szczepieniach uczniów na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki

Przedszkolaki na swoim

przedszkole 21 sm9 marca 2021 roku będzie ważną datą w historii edukacji w gminie Krynice. Tego dnia do nowego przedszkola wprowadzili się pierwsi lokatorzy. Na razie są to dzieci z oddziałów przedszkolnych, istniejących w miejscowej szkole podstawowej, ale równocześnie trwa rekrutacja chętnych na nowy rok szkolny.

Utrwalić wspomnienia, zachować pamięć …

izba sm 21Pięknieje budynek Szkoły Podstawowej w Krynicach. Po termomodernizacji jest bardziej estetyczny, funkcjonalny i przyjazny. Za chwilę radosne głosy dzieci słychać będzie w przedszkolu, które swoją klasą i nowoczesnością przewyższy wiele obiektów oświatowych w powiecie tomaszowskim. Wiosną wielofunkcyjne boisko przywita spragnionych ruchu i rywalizacji młodych sportowców. I kiedy tak bardzo cieszymy się z teraźniejszości i wybiegamy myślami w przyszłość - przychodzi czas na oddanie pokłonu przeszłości… Czytaj więcej...

Potrójny sukces w konkursie regionalnym

konk plast 21 sm1Dwie nagrody i jedno wyróżnienie zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej w Krynicach, którzy wykonali prace na Regionalny Konkurs Plastyczny "Baczyński jakiego nie znamy", organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Krynicka placówka ma swoich przedstawicieli w gronie laureatów zarówno w młodszej, jak i w starszej kategorii wiekowej.

Czytaj więcej...

Strona 1 z 41

Free business joomla templates