Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

Szkolny konkurs profilaktyczny „Szanuj zdrowie. NIE dla uzależnień”

konk plast uzalez 2018smZapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Krynicach do udziału w konkursie plastycznym dotyczącym profilaktyki uzależnień.

więcej...

Piłkarscy wicemistrzowie powiatu

pkc 19 sm1Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach zostali wicemistrzami powiatu tomaszowskiego w Piłce Nożnej. Turniej, który odbył się we wtorek 4 czerwca w Krynicach, wygrała SP Tyszowce i to ona wystąpi w mistrzostwach województwa rozgrywanych pod szyldem „Piłkarska Kadra Czeka”.

więcej...

"Czytam Biblię" - nagrody rozdane !!!

czyt bib 19 smTegoroczne Narodowe Czytanie Pisma Świętego podsumowaliśmy 30 maja 2019 roku II Edycją Międzyszkolnego Plastycznego Konkursu "Czytam Biblię".

więcej...

Szósty Eko-Piknik szkolny w Krynicach

ekopiknik 19 sm1Promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw ekologicznych, połączone z integracją ze społecznością lokalna. Takie są główne cele Pikników Ekologicznych, które organizuje Szkoła Podstawowa w Krynicach we współpracy z Nadleśnictwem Tomaszów Lubelski.

więcej...

Sukces literacki Natalki Kukułowicz

kuk nat 19 smNatalia Kukułowicz wyróżniona w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.

więcej...

Strajk zawieszony

str 19smInformujemy, iż od soboty 27 kwietnia 2019r. ogólnopolski strajk nauczycieli i pracowników oświaty zostaje zawieszony.

Wszelkie zajęcia dydaktyczne prowadzone w Szkole Podstawowej w Krynicach odbywać się będą zgodnie z planem.

UWAGA RODZICE !!!

str 19smPragniemy poinformować, iż w związku z przeprowadzonym referendum przez Ognisko ZNP w Krynicach, w przypadku braku porozumienia ze stroną rządową w trwających rozmowach, nasza szkoła przystąpi do strajku nauczycieli i pracowników oświaty począwszy od dnia 8 kwietnia 2019 roku do odwołania. Wszelkie zmiany będą na bieżąco publikowane...

str19

Zapraszamy do udziału w Konkursie Wielkanocnym

stroik 2019 smSamorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Krynicach zaprasza do udziału w Konkursie Wielkanocnym na najładniejszą ozdobę, pisankę, stroik świąteczny.

Konkurs skierowany jest do uczniów SP w Krynicach i ich rodzin.

Termin składania prac do 3.04.2019r.

Miejsce dostarczenia prac: Szkoła Podstawowa.

Każda praca po konkursie przekazana zostanie na kiermasz charytatywny.

pobierz  REGULAMIN KONKURSU

Strona 1 z 36

Free business joomla templates