Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

Razem przeciwko przemocy i uzależnieniom

pilka w grze 19 sm1Zajęcia sportowe, spotkania edukacyjne, konkursy i spektakl o uzależnieniach. To tylko wybrane pomysły na przeciwdziałanie przemocy i uzależnieniom, realizowane w gminie Krynice.

więcej...

Regulamin stołówki szkolnej

stol 19smNowy regulamin stołówki w Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Krynicach:

regulamin

Wywiadówka

Bez nazwy 11

DRODZY RODZICE

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krynicach serdecznie zaprasza rodziców na wstępne spotkanie z wychowawcami klas, które odbędzie się we wtorek 17 września 2019r. o godz. 14:30.

Szkolny konkurs profilaktyczny „Szanuj zdrowie. NIE dla uzależnień”

konk plast uzalez 2018smZapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Krynicach do udziału w konkursie plastycznym dotyczącym profilaktyki uzależnień.

więcej...

Piłkarscy wicemistrzowie powiatu

pkc 19 sm1Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach zostali wicemistrzami powiatu tomaszowskiego w Piłce Nożnej. Turniej, który odbył się we wtorek 4 czerwca w Krynicach, wygrała SP Tyszowce i to ona wystąpi w mistrzostwach województwa rozgrywanych pod szyldem „Piłkarska Kadra Czeka”.

więcej...

"Czytam Biblię" - nagrody rozdane !!!

czyt bib 19 smTegoroczne Narodowe Czytanie Pisma Świętego podsumowaliśmy 30 maja 2019 roku II Edycją Międzyszkolnego Plastycznego Konkursu "Czytam Biblię".

więcej...

Szósty Eko-Piknik szkolny w Krynicach

ekopiknik 19 sm1Promowanie zdrowego stylu życia i kształtowanie postaw ekologicznych, połączone z integracją ze społecznością lokalna. Takie są główne cele Pikników Ekologicznych, które organizuje Szkoła Podstawowa w Krynicach we współpracy z Nadleśnictwem Tomaszów Lubelski.

więcej...

Sukces literacki Natalki Kukułowicz

kuk nat 19 smNatalia Kukułowicz wyróżniona w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.

więcej...

Strona 1 z 37

Free business joomla templates