Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl

Mikołajkowy turniej halówki

mik 19 sm1Drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Krynicach i dziewczęca reprezentacja Szkoły Podstawowej w Tomaszowie Lubelskim wygrały tegoroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Halowej z udziałem szkół z powiatu tomaszowskiego. W organizowanych po raz dwunasty zawodach, które odbyły się w SP Krynice w piątek 6 grudnia, wzięło udział siedem ekip.

Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym". W kategorii chłopców rywalizowały trzy zespoły, a wśród dziewcząt - cztery.

Chłopcy z Krynic nie mieli sobie równych. Obydwa spotkania wyraźnie wygrali, zdobywając 17 goli i nie tracąc żadnego. Najpierw pokonali rywali z Rachań 8:0, by później z jeszcze lepszym wynikiem 9:0, wygrać z drużyną z Majdanu Sopockiego. Ostatecznie Rachanie zakończyły zawody na drugim miejscu, a Majdan Sopocki na trzecim.

W zwycięskiej ekipie z SP Krynice zagrali: Kamil Bosiak, Paweł Kukiełka, Kacper Misztal, Łukasz Jędruszko, Dominik Stryczek, Szymon Miszczyszyn, Paweł Choma, Bartłomiej Sachajko, Kamil Fus i Kamil Sagan.

Żeńska reprezentacja SP Krynice rozpoczęła piątkowy turniej od wygranej 1:0 z rywalkami z Majdanu Sopockiego, ale później uległa po 0:4 ekipom z Rachań i Tomaszowa Lubelskiego. Ostatecznie zajęła trzecie miejsce za zespołami z SP 2 Tomaszów Lubelski i SP Rachanie.

Dziewczęca ekipa gospodarzy z Krynic wystąpiła w składzie: Patrycja Flak, Katarzyna Mużacz, Natalia Kukułowicz, Zuzanna Kołodziej, Martyna Luciak, Magdalena Kukiełka, Izabela Całka, Joanna Choma, Dominika Hacia i Malwina Smalcuga.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, które wręczył wójt gminy Krynice Jacek Wiśniewski.

Kolejne emocje piłkarskie zaraz po weekendzie. W poniedziałek 9 grudnia w Tomaszowie Lubelskim drużyna U-12 ze szkoły w Krynicach zagra w powiatowym finale ogólnopolskiego turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

galeria zdjęć:

mik 19 sm2 mik 19 sm3

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates