Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl

Mikołajkowe granie naszych piłkarek i piłkarzy

 

mik 18 sm1Trzy drużyny ze Szkoły Podstawowej w Krynicach na podium powiatowego XI Mikołajkowego Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta. W dwudniowych zawodach wzięło udział trzynaście zespołów z powiatu tomaszowskiego.

Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach wiekowych - oddzielnie wśród dziewcząt i chłopców. Reprezentacje gospodarzy lepiej spisały się w turnieju starszych zespołów z klas VII, VIII i III gimnazjum, zdobywając pierwsze miejsca zarówno w zawodach dziewcząt, jak i chłopców.

Chłopcy najpierw rozbili rywali z Bełżca 14:1, a potem wygrali 6:1 z Rachaniami. W zwycięskiej ekipie zagrali: Patryk Solak, Szymon Ziemniak, Michał Pakuła, Maciej Kawalec, Dawid Kurzyński, Dominik Rarot, Mateusz Kurzępa, Kacper Perdun, Kacper Matuszak, Kacper Cybulski, Kacper Machlarz i Szymon Miszczyszyn. Drugie miejsce zajęły Rachanie, a trzecie - Bełżec.

Dziewczęta z SP Krynice w pierwszym meczu pokonały rywalki z Bełżca 6:0, a potem zremisowały 0:0 z Rachaniami. Na ten sukces zapracowały: Justyna Kluczyńska, Magdalena Guczma, Aleksandra Baryła, Oliwia Szykuła, Wiktoria Pasieczna, Julia Olszewska, Emilia Buczak, Julia Sachajko, Aleksandra Rarot, Aleksandra Gałka i Karolina Pawełczuk. Na drugim miejscu zawody ukończyły piłkarki ze szkoły w Rachaniach, a na trzecim uczennice z Bełżca.

W młodszej kategorii wiekowej, w której grały zespoły z klas IV - VI, chłopcy z Krynic stanęli na drugim stopniu podium, a ich koleżanki zajęły czwarte miejsce. Piłkarze najpierw pokonali Majdan Sopocki 9:2, ale potem ulegli rywalom z Bełżca, którzy wygrali cały turniej, 2:5. Reprezentacja gospodarzy z SP Krynice wystąpiła w składzie: Marcin Rarot, Paweł Choma, Bartłomiej Sachajko, Mateusz Marchiewicz, Sebastian Jędruszko, Kamil Sagan, Kacper Bochniak, Kamil Fus, Kacper Wiatrowski i Patryk Schab.

W zawodach dziewcząt rywalki piłkarek SP Krynice okazały się lepsze. Wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 z Tomaszowa Lubelskiego, drugie miejsce zajęła drużyna z Majdanu Sopockiego, a trzecie - SP Bełżec. W tej kategorii gospodarzy reprezentowały: Dominika Hacia, Katarzyna Mużacz, Fus Aleksandra, Patrycja Flak, Julia Gałka, Katarzyna Ciećko, Małgorzata Kukiełka, Zuzanna Kołodziej, Martyna Luciak i Joanna Choma.

Trofea dla piłkarek i piłkarzy wręczali wójt gminy Krynice Jacek Wiśniewski i dyrektor miejscowej szkoły podstawowej Agata Baj.

galeria zdjęć z zawodów:

mik 18 sm2 mik 18 sm3 mik 18 sm4 mik 18 sm5

więcej zdjęć na naszym szkolnym profilu Facebook

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates