Zespół Szkolno - Przedszkolny w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl

Pasowanie na przedszkolaka

 pas przedszk sm 01Dnia 14 listopada 2013 r. w Klubie Przedszkolaka w Krynicach odbyła się pierwsza ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Po okresie adaptacji maluchów do warunków przedszkolnych nadszedł czas, by oficjalnie przyjąć je do grona przedszkolaków. 

Zebranych rodziców oraz zaproszonych gości: Jadwigę Chwalebę – sekretarz Gminy Krynice oraz Marzenę Gardiasz – Kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Krynice, powitała Joanna Jamroż – koordynator projektu "Klub Przedszkolaka w Krynicach".

Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem: Bożeny Nadłonek, Romana Śliwińskiego oraz Magdaleny Bzikot. Wykazały się umiejętnościami sprawnościowymi, m.in. przejscie przez kładkę na rzece. Potem obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać swoich pań i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dyrektor Wacław Matwiej za pomocą zaczarowanego ołówka uroczyście pasował każde dziecko na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Pamiątki, wykonane własnoręcznie przez maluchy, otrzymali także rodzice. Po części oficjalnej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Klub Przedszkolaka w Krynicach funkcjonuje od 1 września 2013 r. przy Zespole Szkół w Krynicach, w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego EFS.  Do Klubu uczęszcza 12 przedszkolaków. Poza realizacją podstawy programowej w Klubie odbywają się także zajęcia dodatkowe: języka angielskiego, gimnastyki korekcyjnej oraz taneczno-muzyczne.

W ramach projektu zajęcia odbywać się będą do 30 czerwca 2014 r. Samorząd gminny zapewni prowadzenie Klubu Przedszkolaka jeszcze przez co najmniej kolejny rok szkolny.

pas przedszk 01
pas przedszk 02
pas przedszk 03
pas przedszk 04

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates