Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

Piłkarscy wicemistrzowie powiatu

pkc 19 sm1Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach zostali wicemistrzami powiatu tomaszowskiego w Piłce Nożnej. Turniej, który odbył się we wtorek 4 czerwca w Krynicach, wygrała SP Tyszowce i to ona wystąpi w mistrzostwach województwa rozgrywanych pod szyldem „Piłkarska Kadra Czeka”.

We wtorkowych zmaganiach wzięły udział trzy ekipy, które rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym". W pierwszym spotkaniu gospodarze z Krynic ulegli rywalom z Tyszowiec 1:3, w drugim pokonali Lubyczę Królewską 1:0, a w ostatnim meczu Tyszowce wygrały z Lubyczą Królewską 2:0, zdobywając tym samym awans do turnieju wojewódzkiego.

Reprezentacja SP Krynice prowadzona przez Roberta Zielińskiego, zagrała w składzie: Maciej Kawalec, Kacper Kulik, Mateusz Kurzępa, Dawid Kurzyński, Kacper Machlarz, Patryk Solak, Szymon Ziemniak, Szymon Marchiewicz, Dominik Bochniak, Dominik Rarot, Kacper Cybulski, Kacper Perdun, Paweł Kukiełka, Kacper Misztal i Kacper Matuszak.

Trenerem zwycięskiej drużyny z Tyszowiec był Radosław Gałan, a piłkarzy z Lubyczy Królewskiej prowadzili Artur Turczanik i Marcin Parafiniuk.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary i medale, ufundowane przez starostę tomaszowskiego Henryka Karwana i wójta gminy Krynice Jacka Wiśniewskiego, który wręczał trofea z dyrektorem wydziału kultury fizycznej w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Lubelskim Mariuszem Kobiałką. Przedstawicielom samorządów - gminnego i powiatowego asystowały piłkarki klubu "Archipelag Roztocze" Krynice, a wtorkowy turniej poprowadził przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Tomaszowie Lubelskim Jan Kijko.

Gratulujemy naszym piłkarzom i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

galeria zdjęć z turnieju:

pkc 19 sm2 pkc 19 sm3

pkc 19 sm4 pkc 19 sm5

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates