Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

Wojewódzkie podium piłkarek w Wilkowie

PKC 18 sm1Piłkarki ze Szkoły Podstawowej w Krynicach na podium Finałów Wojewódzkich Turnieju "Piłkarska kadra czeka". Podczas zawodów, które odbyły się we wtorek 12 czerwca w Wilkowie, podopieczne Roberta Zielińskiego i Mirosława Krupy zajęły trzecie miejsce.

W zawodach rywalizowały dziewczęta, urodzone w 2003 roku i później. - Mierzyliśmy się nie tylko z mocnymi rywalkami, ale także z deszczową pogodą, która na pewno nie ułatwiała zadania, choć była jednakowa dla wszystkich drużyn. Nasze przeciwniczki okazały się lepsze, ale podium na zawodach wojewódzkich jest dobrym zakończeniem tegorocznego sezonu - ocenia opiekun krynickiej reprezentacji szkolnej Robert Zieliński.

Drugie miejsce we wtorkowym turnieju zajął UKS "Dubler" Opole Lubelskie, a wygrał GKS "Potok" Sitno, który będzie reprezentować województwo lubelskie w finałach krajowych.

Zespół z SP w Krynicach zagrał w składzie: Aleksandra Baryła, Julia Olszewska, Wiktoria Pasieczna, Kinga Całka, Magdalena Guczma, Justyna Kluczyńska, Oliwia Szykuła, Emilia Buczak, Aleksandra Gałka, Julia Luciak, Aleksandra Rarot, Martyna Dąbrowska, Gabriela Furmańczuk, Aleksandra Nędzyńska, Natalia Kukułowicz, Patrycja Flak i Julia Gałka.

Drużyna chłopców z tej samej kategorii wiekowej zakończyła udział w tegorocznym turnieju na etapie powiatowym, zdobywając tytuł wicemistrzów powiatu tomaszowskiego.

Ich młodsi koledzy z rocznika 2005 i młodsi startowali w zawodach pod nazwą "Mała piłkarska kadra czeka", w których także zajęli drugie miejsce w powiecie, a dziewczęta uplasowały się na piątej pozycji.

galeria zdjęć:

 PKC 18 sm2 PKC 18 sm3

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 419 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates