Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

III Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny rozstrzygnięty

opaska 1

 W Szkole Podstawowej im. Batalionów Chłopskich w Krynicach została przeprowadzona III edycja Powiatowego Konkursu Interdyscyplinarnego  ,,To Twoja  i moja historia…’’. Hasło tegorocznego konkursu: W zadumie nad samotną mogiłą- nieznane miejsca pamięci w mojej okolicy.

Po raz kolejny Wójt gminy Krynice - Pan Janusz Bałabuch – Honorowym Patronatem objął powyższe przedsięwzięcie.

Adresatami konkursu byli uczniowie powiatu tomaszowskiego z klas V- VII szkół podstawowych oraz uczniowie oddziałów gimnazjalnych.

Na III Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny wpłynęły prace uczniów ze szkół podstawowych a także prace młodzieży gimnazjalnej z Lubyczy Królewskiej, Łaszczowa, Łaszczówki, Michalowa, Nabroża - Kolonii, Podhorzec, Suśca, Tyszowiec, Rachań i Krynic.

 Prace literackie, utwory poetyckie, fotografie  i prace plastyczne uczniów dotyczyły nieznanego miejsca pamięci, na przykład grobu, samotnej mogiły w najbliższej okolicy.

Komisja konkursowa w składzie:
Agata Baj – dyrektor Zespołu Szkół w Krynicach oraz nauczyciel jęz. polskiego  
Anna Parfin – nauczyciel języka polskiego i historii
Alina Perdun – nauczyciel języka polskiego i historii
Alina Wiśniewska – nauczyciel historii i plastyki  

po wnikliwej analizie wszystkich prac stwierdza, że NAGRODY otrzymują następujący UCZNIOWIE:

SZKOŁA PODSTAWOWA
Kategoria: PRACA FOTOGRAFICZNA
Nagroda Specjalna :  Aleksandra Rarot- Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach

NAGRODY:
Karol Marczak - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie
Krystian Kowalski - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach
Jakub Jacek - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach

WYRÓŻNIENIA:
Aleksandra Dubiel – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nabrożu - Kolonii
Kacper Perdun - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach
Daria Piłat- Zespół Szkół w Michalowie

Kategoria: PRACA LITERACKA
Nagroda Specjalna : Joanna Nowosad – Szkoła Podstawowa im. Jana Kilińskiego w Tyszowcach

NAGRODY:
Mateusz Krawczyk – Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczówce
Ewelina Kuśmierczak – Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej
Aleksandra Gałka -  Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach

Kategoria: UTWÓR POETYCKI
NAGRODA:
Karolina Kobielarz - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczówce 

Kategoria: PRACA PLASTYCZNA
Nagroda Specjalna: Olivia Majerska – Zespół Szkół w Michalowie
NAGRODY:
Dominik Suski- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Suścu
Anna Niedźwiecka - Zespół Szkół w Michalowie
Oliwier Jania - Zespół Szkół w Michalowie

WYRÓŻNIENIA:
Wiktoria Czwaniuk - Zespół Szkół w Michalowie
Marco Majerski – Zespół Szkół w Michalowie

GIMNAZJUM

Kategoria: PRACA FOTOGRAFICZNA
WYRÓŻNIENIA:
Milena Czop - Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach
Karolina Misiak - Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczówce

Kategoria: PRACA LITERACKA
NAGRODY:
Amelia Perz - Szkoła Podstawowa im. gen. Nikodema Sulika w Lubyczy Królewskiej
Sylwia Szeląg – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach
Dominik Rarot - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach

Kategoria : UTWÓR POETYCKI
NAGRODY:
Kacper Bałabuch - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach
Kinga Całka - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach

Kategoria: PRACA PLASTYCZNA
NAGRODY:
Bartłomiej Kowalski – Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach
Kacper Machlarz - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Krynicach

 

 pobierz wyniki PDF

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie



Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
Free business joomla templates