Szkoła Podstawowa w Krynicach

Krynice 9, 22-610 Krynice

tel. 84 663 02 15
fax. 84 663 02 33

NIP 921-17-06-463

zskrynice@wp.pl
kontakt@zskrynice.pl

10 lat grania z Mikołajem - piłkarskie święto w SP Krynice

X mik 17 sm115 drużyn z 7 szkół powiatu tomaszowskiego wzięło udział w jubileuszowym, bo organizowanym po raz dziesiąty, Mikołajkowym Turnieju Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Krynice. Rywalizacja około 150 piłkarek i piłkarzy po raz pierwszy trwała dwa dni, a zakończyła się w środę 6 grudnia.

W poprzednich edycjach mecze rozgrywali tylko gimnazjaliści, ale w tym roku, z okazji jubileuszu, organizatorzy zaprosili także młodszych uczestników. - Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, ponieważ w większości ekip występowali zawodnicy, którzy na co dzień trenują w klubach. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając dwa pierwsze miejsca, jedno drugie i jedno czwarte - relacjonują organizatorzy imprezy ze Szkoły Podstawowej w Krynicach.

W kategorii chłopców z klas IV - VI zwyciężyli gospodarze z Krynic, którzy wygrali wszystkie mecze, pokonując rywali w kolejnych spotkaniach 4:0, 4:0 i 3:1. Na drugiej pozycji uplasowały się Tyszowce, a na kolejnych - Bełżec i Sabaudia z gminy Tomaszów Lubelski.

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się piłkarki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Tomaszowie Lubelskim, drugie miejsce zajął Bełżec, trzecie - Majdan Sopocki z gminy Susiec, a czwartą wywalczyła SP Krynice.


W starszej grupie, w której rywalizowały drużyny, złożone z uczniów klas siódmych podstawówek i gimnazjaliści, turniej w kategorii chłopców wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 w Tomaszowie, a na drugiej pozycji zawody ukończyły Krynice, które uległy tylko zwycięzcom. Za nimi uplasowały się Tyszowce i Sabaudia.

Zawody dziewcząt wygrały Krynice, a kolejne miejsca zajęły Tyszowce i Sabaudia.

Wszystkie ekipy otrzymały puchary, które wręczał m.in. wójt gminy Krynice Janusz Bałabuch, opiekunowie drużyn odebrali upominki, a podsumowaniu turnieju towarzyszył występ cheerliderek z klasy piątej SP w Krynicach.

Organizatorzy zawodów oceniają, że turniej w formule rozszerzonej o młodszych uczestników, sprawdził się, dlatego w kolejnych latach chcieliby kontynuować ten pomysł.

 

galeria zdjęć:

wtorek 5 grudnia 2017r. -klasy IV-VI

X mik 17 sm2 X mik 17 sm5 X mik 17 sm6

 

środa 6 grudnia 2017r. - klasy VII + gimnazjum

X mik 17 sm3 X mik 17 sm4 X mik 17 sm7

 

Galeria zdjęć

Gościmy

Odwiedza nas 171 gości oraz 0 użytkowników.

Warto zajrzeć

oke logo 1
 
cke logo 1
 
pszs 1
 
   lscdn1
men 1
 
kur lbn

 

Free business joomla templates